Reklama

Rob Pardo odchodzi z Blizzarda!

Zmiany na szczycie w Blizzardzie. Ze studia odchodzi Rob Pardo, człowiek, który z firmą związany był od siedemnastu lat.

To on właśnie odpowiedzialny był za pierwszego StarCrafta, pracował też nad World of Warcraft, to on też doprowadził do realizacji filmu na podstawie wspomnianej sieciówki.

We wpisie na oficjalnym forum Battle.net Rob Pardo - pełniący do tej pory funkcję CCO, a więc szefa zespołu kreatywnego - poinformował, że odchodzi z Blizzarda po siedemnastu latach pracy. Gdyby ktoś nie wiedział - to właśnie ten człowiek brał udział w pracach nad pierwszym StarCraftem, maczał też palce w World of Warcraft.

Nieznane są jednak powody decyzji Pardo, który zdradził jedynie, że chce rozpocząć "nowy rozdział" w swoim życiu osobistym i zawodowym. Nie ma jednak sprecyzowanych zamiarów na przyszłość, a przynajmniej nie podzielił się nimi - na razie chce spędzić wakacje w towarzystwie swojej rodziny i zastanowić się nad dalszymi planami.

Reklama

Podkreśla jednak, ze nie opuści branży growej i obiecuje, że "gdy będzie gotowy" poinformuje o swoim kolejnym przedsięwzięciu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL