Reklama

Roarr! T-REX kontra hordy obcych

​Born Lucky Games i Klabater ogłosiły datę premiery Roarr! The Adventures of Rampage Rex. Gra zadebiutuje 7 listopada 2018 roku na PC i Nintendo Switch.

Jeśli myślałeś, że szczyt możliwości dinozaura to ucieczka z Parku Jurajskiego, potraktuj Roarr! jako kontynuację tej historii. Tym razem wkurzona gadzina może zniszczyć wszystko i wszystkich dookoła bez ograniczeń.

Zazwyczaj kosmici odwiedzający ziemię nie mają pokojowych zamiarów. Tak było i tym razem. Inwazja była błyskawiczna, ludzkość nie miała żadnych szans i została pokonana w okamgnieniu. Najazd obcej cywilizacji na naszą planetę został przeprowadzony niemal bezbłędnie, ale był też... dość głośny. Na nieszczęście dla najeźdźców z kosmosu, ich atak obudził Rex, dinozaurzycę która od tysięcy lat w spokoju chrapała pod ziemią. Tego było za wiele! Zirytowana postanowiła wyjść na powierzchnię i dać nauczkę nieproszonym gościom. Przy okazji równając z ziemią pozostałości ludzkiej cywilizacji.

Reklama

Roarr! The Adventures of Rampage Rex to rozrywkowa jazda bez trzymanki, która zarówno grafiką jak i stylem rozgrywki nawiązuje do tradycji gier platformowych i "rozwałkowych" z lat 90tych. Grę docenią zarówno starzy wyjadacze jak i dzieciaki, które marzą o zabawie z dinozaurem.

Roarr! The Adventures of Rampage Rex zadebiutuje na PC i na konsoli Nintendo Switch 7 listopada 2018 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy