Reklama

River City Ransom: Powstają dwie nowe gry z Kunio-kunem

Trzecia gra z serii Nekketsu ukazała się w Europie pod nazwą Street Gangs, ale większość z was skojarzy raczej imię Kunio-kun albo amerykańską nazwę River City Ransom.

Jeszcze nie ukazała się nowa, tworzona przez amerykańskie Conatus Creative część z podtytułem Underground, a już zapowiedziano kolejną, tym razem przenośną i powstającą w Japonii.

O River City Ransom: Underground pewnie już słyszeliście. Gra powinna się ukazać stosunkowo niedługo (miała mieć premierę jeszcze w zeszłym roku). Sfinansowana została na Kickstarterze, o tutaj.

Natomiast nowością jest Downtown Nekketsu Jidaigeki, czyli japońska kontynuacja, która ukaże się na 3DS-ie. Gra opisze wydarzenia kilka lat po tych z wersji na NES-a (jeżeli graliście, to pewnie na Pegasusie), ale to mało istotne - ważne, że będziemy mogli bić ludzi po twarzach.

Reklama

Oprócz tego pojawi się nowa mechanika, w której pomachamy kataną. Dostępne będą tryby misji, tryb historii oraz tryb Battle Royale, w którym zmierzą się ze sobą gracze. Do czterech osób. Miejmy nadzieję, że też online.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje