Reklama

RiME zabierze posiadaczy Nintendo Switch w niezapomnianą podróż

RiME, gra przygodowa od niezależnego studia Tequila Works, Grey Box oraz Six Foot, zostanie wydana na konsole Nintendo Switch jeszcze w tym tygodniu. Wersja na Nintendo, do stworzenia której przyczyniło się studio Tantalus Media, ma swoją premierę w Ameryce Północnej już dzisiaj, a od 17 listopada będzie dostępna także w Europie, do pobrania z Nintendo eShop za 140 zł.

Wydanie pudełkowe RiME zawierać będzie fizyczną kopię gry oraz kod umożliwiający pobranie ścieżki dźwiękowej  skomponowanej przez Davida Garcíę Díaz i także będzie dostępne od 17 listopada w cenie ok. 190zł.

Ścieżkę dźwiękową RiME można także zakupić oddzielnie przez Bandcamp (10$), iTunes (29.99zł) i Google Play (17.49zł).

RiME to pełna emocji podróż, wyrażana bez użycie słów, kreowana poprzez barwy i muzykę, za to bez słów. Gracze będą mieli okazję wcielić się w rola chłopca, który został wyrzucony na brzeg tajemniczej wyspy i powoli odkrywa świat pełen naturalnego piękna, dzikich stworzeń i starożytnych ruin. Po drodze czekają na niego wymagające refleksji zagadki, których rozwiązanie skrywać się będzie w grze światłem, dźwiękiem, perspektywą i czasem.

Reklama

RiME jest dostępny także na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach z systemem Windows.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama