Riders Republic. Już dzisiaj rusza darmowy trial na konsolach

Wszyscy gracze, którzy nosili się z zamiarem przetestowania Riders Republic, niedługo będą mogli to zrobić całkowicie za darmo. Na PlayStation i Xboxa zmierza darmowy okres próbny.

Ubisoft i gry sportowe

Ubisoft słynie ze swojego zamiłowania do gier sportowych. Pod koniec 2016 roku połączyli to ze swoim doświadczeniem w budowaniu otwartych światów i powstał Steep. Gra pozwalała miłośników sportów zimowych przenieść się na ośnieżone stoki i robić różne tricki na snowboardzie oraz nartach. Nie był to tytuł, który odniósł ogromny sukces, ale zbudował wierną społeczność i charakterystycznym dla Ubisoftu stylu, był wspierany przez długi czas.

Następne w kolejce było Riders Republic. Tym razem Ubisoft odszedł w bardziej abstrakcyjnym kierunku i podobnie jak w The Crew 2, zaoferowali możliwość udziału w przeróżnych sportach ekstremalnych. Część z nich jest bardziej realistyczna, jak chociażby snowboard, narty czy kilka rodzajów rowerów, ale inne są efektem popuszczenia wodzy fantazji deweloperów.

Reklama

Darmowy trial Riders Republic

Jednym z popularnych ostatnio sposobów na promowanie gier multiplayer jest oferowanie darmowych okresów próbnych. Deweloperzy są pewni swojego produktu i są zdania, że nawet kilka godzin spędzonych z ich grą jest w stanie przekonać wielu fanów multiplayerów do kupienia pełnej wersji i dołączenia do ich społeczności.

Podobny zabieg robi właśnie Ubisoft dla konsolowej społeczności. Już dzisiaj rozpoczyna się darmowy okres próbny Riders Republic na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PS4 oraz Xbox One. Oferta ta potrwa do 12 września dla użytkowników Xboxa, a posiadacze PlayStation będą mogli pograć aż o trzy dni dłużej. Na PS4 i PS5 macie więc pełny tydzień, żeby przekonać się, czy jest to gra dla Was.

Jeżeli okaże się, że jesteście zainteresowani zakupem, razem z trialem ruszyła również przecena Riders Republic aż do 67%. Po zakupie pełnej wersji cały zostanie przeniesiony do niej cały progres poczyniony podczas testów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft | Riders Republic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy