Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ride to Hell: Motocykliści od Deep Silver powracają

Potwierdziły się krążące od pewnego czasu plotki - zawieszone w 2009 roku Ride to Hell wraca do żywych i robi to z przytupem.

Firma Deep Silver na nowo zapowiedziała grę, która nosić będzie teraz podtytuł Retribution. To jednak nie wszystko - ujawniono jeszcze dwie kolejne odsłony cyklu: jedna trafi do dystrybucji cyfrowej, a druga na platformy mobilne. Wszystkie ukażą się w czerwcu.

Reklama

Trzeba przyznać, że Deep Silver wraca do marki Road to Hell z rozmachem. Z jednej produkcji zrobiły się aż trzy oddzielne.

Najważniejszą będzie Ride to Hell: Retribution - jest to sama gra, którą teoretycznie zawieszono w 2009 roku, pracuje nad nią ekipa ze studia Eutechnyx. Główne założenia rozgrywki się nie zmienią - to tytuł osadzony w otwartym świecie z motocyklistami i ich rumakami, atrakcyjnymi dziewczynami i strzelaninami.

Wcielimy się w Jake’a Conwaya, samotnego motocyklistę, który nie stroni od broni palnej i pięknych kobiet (często trzyma w ręku pistolet, a na kolanach dziewoję). Jego marzeniem jest zemsta na brutalnym i okrutnym gangu The Devil’s Hand. Dlaczego? Tego dowiemy się już zapewne w czasie zabawy. Szczegóły dotyczące gry nie są niestety znane. Wiadomo natomiast, kiedy produkcja się ukaże - zadebiutuje 28 czerwca w Europie na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.

Również w czerwcu na Steamie oraz w usługach Xbox Live Arcade i PlayStation Network pojawi się Ride to Hell: Route 666 - tytuł o mniejszym niż Retribution kalibrze, z akcją osadzoną na legendarnej amerykańskiej drodze 66 z Chicago do Los Angeles. Gracze wcielą się w przywódcę gangu motocyklowego, którego zadaniem będzie rekrutowanie kolejnych członków grupy - choć walka ma być szybka i arcade’owa, nie obejdzie się bez taktyki opartej na pracy zespołowej. Nad produkcją pracuje studio Black Forest Games.

W czerwcu na platformach mobilnych ukaże się z kolei Ride to Hell: Breakdown, które będzie "chodzoną" bijatyką. Niestety konkretnych szczegółów brak.

Dowiedz się więcej na temat: Deep Silver | Ride to Hell: Retribution | gry akcji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje