Reżyser filmu Deadpool 2 nakręci ekranizację The Division

The Division /materiały prasowe

Niespełna dwa lata temu Ubisoft ujawnił, że zamierza nakręcić film na podstawie sieciowej strzelanki The Division. Teraz projekt znalazł reżysera.

Dziennikarze branżowego portalu Variety - powołując się na swoich informatorów - twierdzą, że w ekranizację gry zaangażowany jest David Leitch. Artysta na swoim koncie ma między innymi kontynuację "Deadpoola", który na ekrany polskich kin wejdzie 18 maja.

Redakcja serwisu zaznacza jednak, że zdjęcia do filmu rozpoczną się dopiero w przyszłym roku. Wówczas reżyser powinien zakończyć prace nad obecnie rozwijaną produkcją, czyli spin-offem cyklu "Szybcy i wściekli".

Dotychczas nie przedstawiono zbyt wielu szczegółów na temat obrazu opartego o The Division. Wiadomo jednak, że w obsadzie są Jessica Chastain i Jake Gyllenhaal. Ten ostatni zagrał główną rolę w filmie na podstawie serii Prince of Persia.

Reklama

Akcja wydanej w 2016 roku strzelanki osadzona jest w Nowym Jorku po przeprowadzonym ataku bioterrorystycznym. Korzystając ze skażonych banknotów, zamachowcy rozprzestrzenili wśród Amerykanów groźnego wirusa. Gracze starają się przetrwać w nieprzyjaznym świecie.

Niedawno Ubisoft ogłosił, że trwają prace nad drugą częścią, która bazuje na udoskonalonym silniku Snowdrop. Większą ilością informacji firma podzieli się podczas tegorocznych targów E3, które odbędą się w czerwcu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Division
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy