Reklama

Resident Evil Village - mod rozbierający Lady Dimitrescu już dostępny

​Praktycznie błyskawicznie po premierze Resident Evil Village pojawił się mod, który usunął część sukienki Cassandry, pozwalając graczom zobaczyć jej piersi. Nie trzeba było długo czekać na nagi mod dla Lady Dimitrescu, gdyż takowy już powstał.

Mamy dobre i złe wieści dla graczy lubujących się w tego typu modyfikacjach. Dobra wiadomość jest taka, że ​ten długo oczekiwany Nude Mod jest już dostępny do pobrania. Zła wiadomość jest taka, że udostępniono go w serwisie Patreon, co oznacza, że jest płatny. Innymi słowy, to nie jest darmowa wersja, co zapewne rozczaruje niektórych graczy.

Reklama

Domyślać można się jednak, że wkrótce pojawi się darmowa wersja innego nagiego moda dla Alciny Dimitrescu. W końcu modderzy byli już w stanie wyodrębnić model 3D postaci i zmodyfikować go. Zainteresowani mogą odwiedzić Patreon MangakaDenizGaming, aby pobrać mod (za opłatą oczywiście. Dołączyłem również poniżej dwa - ocenzurowane - zrzuty ekranu, które pokazują inny nagi mod w akcji.

W sieci krążą już także materiały z innego nagiego modu, ale ten nie jest jeszcze dostępny do pobrania dla graczy (i nie mamy pewności, czy kiedykolwiek ostanie udostępniony). Oczywiście scena moderska nie zajmuje się jedynie rozbieraniem postaci z Resident Evil Village i przygotowała już choćby mod z Albertem Weskerem (przeciwnikiem z poprzednich części), a polecamy także mod FOV. W najbliższych tygodniach spodziewać można się zalewu tego typu modyfikacji.

Uwaga! Materiał tylko dla dorosłych:

Dowiedz się więcej na temat: Resident Evil Village

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje