Reklama

Resident Evil: Revelations doczeka się wersji Xbox One i PlayStation 4

​Horror Resident Evil: Revelations wkrótce zawita na kolejne platformy sprzętowe. Firma Capcom poinformowała, że zamierza wydać produkcję na najnowszych urządzeniach Microsoftu i Sony.

Gra przeszła dosyć długą drogę. Oryginalnie ukazała się w 2012 roku na przenośnej konsoli od Nintendo - 3DS. W znacznie bardziej rozbudowanej wersji tytuł w 2013 trafił jednak także na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Akcja produkcji osadzona jest pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w czwartej i piątej odsłonie głównego cyklu. Wcielamy się w dwójkę członków organizacji BSAA - Jill Valentine i Parkera Luciani - którzy starają się odnaleźć Chrisa Redfielda i Jessicę Sheraw.

W poszukiwaniu kolegów, trafiamy na statek Queen Zenobia. Na pokładzie okrętu wybuchła jednak epidemia wirusa, który zamienia ludzi w potwory. Produkcja chwalona jest przede wszystkim za powrót do korzeni cyklu.

Reklama

Resident Evil: Revelations powinno ukazać się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 jesienią tego roku. Dokładnej daty premiery na razie nie podano, ale Capcom obiecuje, że więcej szczegółów ujawni wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje