Reklama

Resident Evil 7: Wersja demo bije rekordy popularności

Czyżby kultowa marka horrorów znów zaczęła straszyć, jak za starych dobrych lat? Wygląda na to, że tak, a przynajmniej według statystyk.

Wczesna wersja osiągnęła status "najchętniej ściąganej gry na PS4 (biorąc pod uwagę kategorię single player i pierwszy tydzień od debiutu w USA)"! Capcom pochwalił się właśnie, że Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour zostało pobrane dwa miliony razy (a przypomnijmy, że mówimy wyłącznie o subskrybentach PlayStation Plus, bo ci jako jedyni mieli do niego dostęp. Jak jednak pisaliśmy - tych jest całkiem sporo).

Całkiem nieźle jak na fragment, który nie będzie obecny w pełnej wersji, nieprawdaż? Sama gra ukaże się 24 stycznia 2017 (na pecetach, PS4 i XBO).  Capcom zapowiada "powrót do korzeni" oraz postawienie nacisku na element "horroru". Produkcja ma być jednym z filarów rodzącego się w bólach PlayStation VR.

Reklama

Swoją drogą: przy okazji stroszenia piórek poruszono temat, jaki nurtował całkiem sporą część tej dwumilionowej zbieraniny. Chodzi mianowicie o... palec. A raczej jego bezużyteczność.

Zagubieni? W wersji demonstracyjnej pojawiło się sporo przedmiotów, które nie miały żadnego zastosowania. Zaowocowało to zarówno rozpaczliwymi próbami wplecenia ich w rozgrywkę, jak i teoriami spiskowymi. Capcom nie skomentował sprawy wprost, acz odniósł się do niej w enigmatycznym oświadczeniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje