Reklama

Reservoir Dogs: Powstanie gra na podstawie filmu Quentina Tarantino

Jeżeli wydaje wam się, że będzie to tytuł mogący konkurować z takimi gigantami, jak GTA czy Mafia, to od na samym początku warto ostudzić emocje.

Film Quentina Tarantino doczeka się "gradaptacji". Gra zatytułowana Reservoir Dogs: Bloody Days ma być top-down shooterem, który (tak przynajmniej twierdzą twórcy) "właściwie uchwyci dramatyzm i napięcie filmu", a przy okazji sprezentuje graczom gameplayowy niuans.

Na każdym poziomie pokierujemy początkowo jedną z dwóch-trzech postaci znanych z obsady oryginalnych "Wściekłych psów". By jednak skok się powiódł, trzeba nam będzie wykorzystać mechanikę Time Back, która pozwoli nam cofnąć wskazówki zegara i w razie potrzeby pokierować innym protagonistą. Kluczem do zwycięstwa ma być właściwe skoordynowanie działań wszystkich rabusiów.

Reklama

Za grę odpowiadają debiutanci z Big Star Games. Powinna ona zadebiutować jeszcze w tym roku (wpierw na pecetach, później na XBO. Nic nie wiadomo na edycji na PS4).

Pierwszy materiał prezentuje się... frapująco. Filmowe "Reservoir Dogs" to pierwszy w pełni autorski film Quentina Tarantino. Od jego premiery upłynęło już przeszło 20 lat, wciąż jednak robi on wrażenie zarówno przez wzgląd na scenariusz, jak i doborową obsadę (Michael Madsen, Steve Buscemi, Tim Roth, Harvey Keitel).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy