Reklama

Remedy Entertainment pracuje nad exclusive'em na PS5?

​Potwierdza się, że twórcy Alana Wake'a i Control mają pełne ręce roboty.

Claire Bromley, jedna z producentek z ekipy PlayStation, udostępniła na swoim koncie na portalu LinkedIn ogłoszenia dotyczące specjalistów poszukiwanych przez Remedy Entertainment. Okazuje się, że fiński deweloper planuje wzbogacić skład przynajmniej o kilka nowych osób.

Reklama

Podobna sytuacja wydarzyła się w przypadku zespołów Housemarque i Sumo Digital. Po tym, jak w sieci opublikowano doniesienia o poszukiwaniach nowych osób do prac nad nowymi grami, wyszło na jaw, że chodzi o exclusive'y na PlayStation 5 - Returnal (gra wciąż powstaje) oraz Sackboy: Wielka Przygoda (gra ukazała się niedługo po premierze nowej konsoli Sony).

Jest więc całkiem prawdopodobne, że Remedy Entertainment przygotowuje ekskluzywną grę z myślą o PlayStation 5. Potwierdził to na Twitterze użytkownik o nicku Shpeshal Ed, który w przeszłości dowiódł już wielokrotnie, że jest wiarygodnym źródłem.

Niedawno pisaliśmy o plotce głoszącej, że Remedy Entertainment prawdopodobnie tworzy drugą odsłonę Alana Wake'a. Oba te doniesienia nie muszą się jednak wykluczać. Niedawno prezes studia oświadczył, że zespół pracuje jednocześnie nad aż pięcioma grami.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje