Reklama

Regalia: Royal Edition zmierza na konsole

​Jak zapowiedzieli twórcy gry, Regalia Royal Edition trafi także na konsole. Ma to nastąpić już w przyszłym roku.

Gra pierwotnie została wydana w maju 2017 roku na komputery osobiste. Warto wspomnieć, iż poprzedziła to kampania na Kickstarterze, która zakończyła się olbrzymim sukcesem - zamiast planowanego celu czterdziestu tysięcy dolarów, produkcji udało zebrać się aż dziewięćdziesiąt.

Zapowiedziano właśnie, iż tytuł trafi na Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Ma to nastąpić już w pierwszym kwartale 2018 roku, ale nie ujawniono jeszcze dokładnej daty. Niestety nie wiadomo co z zapowiadanym wydaniem na PS Vita. Wiadomo, iż twórcy natknęli się na nieoczekiwane trudności i ci, którzy wsparli grę na Kickstarterze, chcąc otrzymać klucz na tę platformę, mogą go teraz wymienić na inny.

Reklama

Regalia: Of Men and Monarchs to debiutancka produkcja polskiego studia Pixelated Milk. Jej fabuła koncentruje się na losach Kaya, młodego szlachcica, który odziedziczył po ojcu zamek. Miejsce okazuje się być podupadłą, zadłużoną ruiną, a celem gracza jest naprawienie tego stanu rzeczy. Gra należy do gatunku RPG, w którym bitwy staczamy w turach. Razem z towarzyszami pokonujemy przeciwników, eksplorujemy świat i wypełniamy misję, co przyczynia się do renowacji miasta. Royal Edition dodatkowo zapewnia DLC, endless mode i nowe postacie.

JFK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy