Rediscover GO: Przed nami największa w historii aktualizacja Pokémon GO!

100 milionów osób każdego roku łapie za smartfony i gra w Pokémon GO. Teraz fani na całym świecie odkryją na nowo przygodę z grą dzięki aż czterem aktualizacjom graficznym. Przed nami zmiany związane z wyglądem awatarów i grafiki w grze, ulepszeniami funkcji GO Snapshot oraz odświeżeniem biomów Pokémonów z regionu Kanto.

W ciągu najbliższego miesiąca Trenerzy Pokémon GO ponownie odkryją smak przygody w grze, dzięki nowym sposobom wyrażania siebie, poprawionym elementom graficznym oraz aktualizacji funkcji GO Snapshot. To największa aktualizacja w historii gry Niantic, w którą każdego roku gra 100 milionów osób na całym świecie.

17 kwietnia odkryjcie na nowo siebie

Trenerzy zyskają opcję lepszego wyrażenia siebie. Ustawienia wyglądu i sklep z akcesoriami będą oferować nowe opcje personalizacji wirtualnej postaci, dzięki czemu gracze uzyskają możliwość personalizacji ubioru swojego awatara.

22 kwietnia odkryjcie na nowo świat i region Kanto

W Dzień Ziemi czekają nas aż dwie nowości. Pierwsza z nich dotyczy aktualizacji graficznej całej gry Pokémon GO, a właściwie dostosowania graficznego gry do otoczenia użytkownika. Mapa w grze, a także widoki spotkań i bitew zostaną odświeżone, by odzwierciedlać różnorodne środowiska zależne od naszej lokalizacji - od bujnych lasów, przez tętniące życiem miasta, po surowe góry i tropikalne plaże.

Reklama

Druga aktualizacja dotyczyć będzie Pokémonów z regionu Kanto, które występować będą teraz tylko w szczególnym ukształtowaniu terenu (biomach). Biomy to zależne od lokalizacji strefy w Pokemon GO z określonymi mieszankami pojawiających się w nich Pokemonach.

7 maja odkryjcie na nowo swoją rzeczywistość

Fotografie trenerów z Pokémonami wejdą na nowy poziom, dzięki zaktualizowanemu doświadczeniu GO Snapshot, które pozwalać będzie na umieszczenie do trzech Pokémonów na jednym zdjęciu.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Pokémon GO | pokemony | niantic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy