Redfall zaoferuje cross-platform multiplayer dla użytkowników PC i Xboxa

​Dobra wiadomość dla osób, które kupują Redfall dla trybu multiplayer. Twórcy nie planują ograniczać graczy w grze ze znajomymi i pozwolą na wspólną rywalizację pomiędzy platformami.

Redfall zapowiada się na jedną z najciekawszych premier tego roku. Microsoft zdaje się mieć w swoim rękawie dwa asy. Obok Starfield dumnie zajmuje tę pozycję nowa produkcja Arkane, studia, które ma bardzo wielu fanów i znane jest z ciekawych produkcji.

Reklama

Mimo sporej sympatii do Deathloop czy Dishonored, o Redfall mówiło się ostatnio dosyć negatywnie. Twórcy poinformowali niedawno, że ich gra będzie wymagać ciągłego połączenia z internetem. Nawet jeżeli planujecie we własnym tempie przechodzić samotnie kampanię, nie możecie zrobić tego w trybie offline, co nie spodobało się wielu graczom.

Przy okazji ostatniego Q&A poznaliśmy drobny szczegół, który pozwoli odkupić się Arkane w oczach graczy. Redfall ma zaoferować graczom cross-platform multiplayer. Fani będą mogli wspólnie rywalizować, niezależnie od platformy, na której kupili grę. Dotyczy to zarówno Xboxa, jak i Epic Games Store, Steam czy PC Game Passa.

Jest to zdecydowanie bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry online i znak, że może być to koniec ograniczeń, jakie nakładać będzie na graczy Redfall.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Redfall | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy