Reklama

Red Dead Redemption 2: Fan stworzył fizyczną mapę, która pomaga w ukończeniu gry na 100%

​Nie da się ukryć, że Red Dead Redemption 2 to gra, która słynie ze swojej głębi i złożoności, z ogromną różnorodnością poukrywanych sekretów, które sprawiają, że zdobycie Platyny jest tu naprawdę trudne. Jeden z fanów tego tytułu sam miał tyle problemów, że postanowił stworzyć fizyczną mapę świata gry, aby pomóc innym.

Mapa w Red Dead Redemption 2 jest nie tylko ogromna, ale na starcie jest dodatkowo pokryta mgłą, przez co gracze muszą ją stopniowo odblokowywać w miarę postępów w grze.

Ponadto nie zawiera ona lokalizacji sekretów ukrytych w wielu miejscach - takich jak rzadka rozmowa między Arthurem Morganem a Dutchem - więc gracze, którzy chcą odkryć wszystko, co ten tytuł ma do zaoferowania, muszą szukać pomocy z zewnątrz.

Użytkownik Reddita znany jako u/SlowHandDono stworzył fizyczną mapę, która nie tylko obejmuje pięć stanów prezentowanych w grze, ale także oznacza łapacze snów, rzeźby naskalne, kości dinozaurów i legendarne lokalizacje zwierząt. Chociaż istnieją inne mapy Red Dead Redemption 2, które pokazują te informacje, te alternatywy nie są tak klimatyczne, jak fizyczny zapis podróży Arthura.

Reklama

Mapa została ciepło przyjęta na Reddicie, a wielu użytkowników gratuluje u/SlowHandDono za jej kunszt. Jeden komentarz twierdzi nawet, że ta stworzona przez fana mapa jest bardziej szczegółowa i wygląda lepiej niż oficjalna mapa dostarczana z niektórymi edycjami gry.

Na forum pojawił się też dyskusja, czy mapy takie jak ta od u/SlowHandDono, nie są oszustwem, a tym samym zmniejszają satysfakcję z samodzielnego odkrywania świata gry. A wy co sądzicie na ten temat?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje