Red Dead Redemption 2. Dostępna modyfikacja pozwala grać nagimi postaciami

​Nie minęło zbyt wiele czasu od premiery Red Dead Redemption 2, a już jeden z modderów zdołał przygotować moda rozbierającego dostępne w grze postaci.

Premiera Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery nie obyła się bez poważnej wpadki ze strony Rockstara, ponieważ gra sprawiała i w niektórych przypadkach mimo wydanego patcha nadal sprawia swoim użytkownikom niemałe problemy. Początkowo duża część osób nie mogła odpalić produkcji, a gdy ta sztuka już im się udała to nic nie gwarantowało, iż nie zawiesi się ona w nieoczekiwanym momencie.

Do tego dochodziły spowolnienia płynności. Z drugiej strony bez względu na, to jeśli chodzi o samą jakość mamy do czynienia z jedną z najlepszych gier minionych lat. Debiut tytułu na PC daje większe pole manewru z racji możliwości tworzenia różnego rodzaju modyfikacji. I tak kilka dni po pojawieniu się Red Dead Redemption 2 pewien modder wypuścił modyfikację rozbierającą wybrane postacie.

Reklama

Na początek wystarczy dokonać pewnej małej korekty w pliku INI. i w konsekwencji każdy gracz może wcielić się nie tylko w głównego bohatera, ale dowolną postać z przygotowanej listy. Oczywiście użytkownicy nie byliby sobą, gdyby nie wykorzystali tego faktu również do innego celu, a mianowicie biegania po świecie Dzikiego Zachodu kompletnie nagimi NPC. Łącznie deweloperzy przygotowali nawet kilka tysięcy modeli postaci zaś mod Lenny's Simple Trainer pozwala wcielić się w dosłownie każdą z nich. Jeśli więc ktoś chce podziwiać nagi wirtualny zlepek pikseli to praktycznie wszystko, co musi zrobić (wrzucając uprzednio wspomnianą modyfikację do katalogu z grą).

Należy przyznać, że twórcy zadbali o możliwie realne odwzorowanie szczegółów anatomii zarówno mężczyzn, jak i kobiet z kolei w pierwszym przypadku nie zabrakło realnie wyglądających genitaliów. Całość idealnie obrazuje widoczny powyżej materiał wideo, lecz ostrzegamy, że jest on przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Mimo wszystko mamy nadzieję, że w przyszłości doczekamy się dużo przydatniejszych modyfikacji do Red Dead Redemption 2.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Redemption 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama