Red Dead Online debiutuje dzisiaj, 27 listopada 2018

​Jeszcze dzisiaj, 27 listopada, pierwsi gracze będą mogli przystąpić do zabawy w Red Dead Online, darmowym trybie sieciowym dodawanym do każdego egzemplarza Red Dead Redemption 2. To na razie testy beta, przeznaczone do testowania dostępnych trybów i przygotowanej infrastruktury.

Dzisiejszy pierwszy krok to nie tylko beta, ale także wczesny dostęp do bety. Oznacza to, że 27 listopada do rozgrywki przystąpić mogą wyłącznie osoby, które zakupiły podstawową grę w droższym wydaniu Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition i zarejestrowały specjalny kod z pudełka.

Jutro, 28 listopada, dostęp do Red Dead Online otworzy się także dla osób, które włączyły kampanię fabularną w dniu 26 października, a więc w dniu premiery produkcji studia Rockstar. To zapewne sposób na wynagrodzenie lojalnych graczy, którzy nie mogli doczekać się debiutu westernu.

Reklama

Czwartek, 29 listopada, to dostęp do bety dla tych nieco bardziej spóźnionych graczy, a więc tych osób, które włączyły Red Dead Redemption 2 w okresie od debiutu, 26 października tego roku, do 29 października. Jeśli graliśmy na konsoli bez połączenia z siecią, możemy mieć pecha, ponieważ wydawca może nie wiedzieć, że graliśmy.

W końcu, w piątek, 30 listopada, do rozgrywki w Red Dead Online przystąpią wszystkie zainteresowane osoby posiadające podstawową kopię produkcji na PS4 oraz Xbox One. Po włączeniu gry stosowną opcję przejścia do trybu sieciowego powinniśmy dostrzec od razu w menu głównym.

Jak opisuje Rockstar, za podstawę zabawy służą oczywiście mechanizmy rozgrywki z kampanii fabularnej, ale opcja wieloosobowa "zamienia ogromne i pełne detali krajobrazy, miasta, wsie i siedliska Red Dead Redemption 2 w nowy, żyjący świat, otwarty na grupy graczy".

Na samym początku stworzymy więc własną postać, ale także - co interesujące - dostosujemy umiejętności do własnego stylu rozgrywki. Następnie wkroczymy do akcji - samotnie, lub w grupie, składającej się z maksymalnie siedmiu innych kowbojów. Na graczy czeka wiele atrakcji, w tym polowania, walki z innymi gangami, poszukiwania skarbów, specjalne bitwy oraz misje do wykonania.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy