Reklama

Realpolitiks: Twórcy wysyłają życzenia głowom państw!

Koniec roku za pasem. To dobry moment na analizę dotychczasowych działań i snucie planów przyszłościowych. To także świetna okazja do składania życzeń. I właśnie z tego ostatniego założenia wyszła polska firma, stojąca za produkcją gry Realpolitiks.

Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego, która już w lutym 2017 ukaże się na komputerach PC i Mac. Gra pozwali mierzyć się z problemami współczesnego świata, ukaże widoczne i niewidoczne granice geopolityczne oraz umożliwi korzystanie z zasobów i możliwości danego kraju i jego siły gospodarczej, aby wpływać na relacje międzynarodowe.

Według Niccolo Machiavellego "polityka nie ma nic wspólnego z moralnością". Ale w Realpolitiks to gracze zdecydują, jakie czynniki będą brane pod uwagę podczas podejmowania strategicznych decyzji.

Reklama

Producent gry, firma Jujubee wierzy, że polityczne wybory nie wpływają tylko na statystykę, tym samym śle przywódcom tego świata kartki z życzeniami noworocznymi z nadzieją, że gdy ww. tytuł ukaże się na rynku, wykorzystają ją do symulowania, jaki wpływ ich przyszłe decyzje polityczne będą mieć zarówno na ich kraj, jak i na międzynarodową rzeczywistość. Nasze życzenia noworoczne:

Do Donalda Trumpa - Prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Do Angeli Merkel - Kanclerza Republiki Federalnej Niemiec:

Do Baracka Obamy - Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Do Władimira Putina - Prezydenta Federacji Rosyjskiej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje