Reklama

RC Service Simulator na Steamie. Produkcja trafi do sprzedaży w 2020 roku

​Art Games Studio, notowany na NewConnect producent i dystrybutor gier wideo na PC i konsole, opublikował w serwisie Steam zapowiedź swojej kolejnej produkcji - RC Service Simulator, w której gracz wcieli się w konstruktora aut. Studio będzie jednocześnie wydawcą tytułu. Gra ukaże się w wersji na komputery stacjonarne i konsolę Nintendo Switch w czwartym kwartale 2020 roku.

RC Service Simulator to produkcja, w której użytkownik wciela się w konstruktora customowych, zdalnie sterowanych modeli. W prosty ale również precyzyjny i dokładny sposób jest w stanie złożyć swój własny pojazd RC, który może później przetestować na torze wyścigowym i zdobywać punkty za lepsze osiągi.

"W RC Service Simulator stawiamy na wysoki realizm konstruowania pojazdów. Tytuł dedykujemy nie tylko pasjonatom modelarstwa, ale także graczom, którzy nigdy nie mieli do czynienia z tym hobby. Mam nadzieję, że poprzez nasz projekt nowe osoby zainteresują się prawdziwymi modelami RC i być może odkryją swoją nową pasję. Nasz tytuł na pewno zagwarantuje fantastyczną zabawę"  - informuje Jakub Bąk, prezes Art Games Studio.

Reklama

Gracz poprowadzi również warsztat, w którym zajmie się naprawą samochodów. Dzięki temu zarobi na lepsze części do własnego modelu. Lepsze części oznaczają ciekawszy wygląd auta i  przyjemniejszą jazdę. RC Service Simulator to jeden z kilku projektów, nad którymi obecnie pracuje Art Games Studio. 

"Koniec roku jest dla nas bardzo pracowity. Nie tylko dodajemy własne gry do portfolio, lecz również zwiększamy działalność w zakresie marketingu i wydawniczym. Stawiamy na popularny typ gier  symulacyjnych pozwalających na robienie rzeczy, z którymi rzadko można spotkać się w realnym życiu. Koncentrujemy się na wyborze gier, które w naszej ocenie będą ciekawe dla graczy, a dla nas rentowne"  - mówi Jakub Bąk.

W minionym tygodniu ukazał się trailer zapowiadanej kilka miesięcy temu humorystyczno-rozrywkowej gry Pooplers. Gra będzie dostępna  w wersji na PC i Nintendo Switch w I kwartale 2020 roku.

Strategicznym celem Art Games Studio jest m.in. rozszerzanie portfolio własnych gier w zakresie działalności produkcyjnej i wydawniczej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy