Ratchet & Clank: Rift Apart najładniejszą grą w historii?

​Jest to wprawdzie opinia jednej z osób zatrudnionych w Insomniac Games, czyli w zespole tworzącym grę, ale bardzo możliwe, że większość z nas się z nią zgodzi.

"To najlepiej prezentująca się gra wideo w historii. Kropka. Oczywiście ten stan rzeczy nie utrzyma się na wieki, ale jestem pewien, że będzie aktualny 11 czerwca [w dniu premiery gry - przyp. red.].

Piszę to jako osoba, która nie przyłożyła ręki do powstania tej gry. Podziwiam tylko to, co zobaczyłem, po powrocie do Insomniac Games" - pisze Drew Murray, który 10 lat swojej kariery spędził w Insomniac Games, ale ostatnie niespełna dwa i pół roku pracował w studiu The Initiative. Jednak w lutym tego roku ponownie wstąpił w szeregi twórców serii Ratchet & Clank.

Reklama

Przedwczoraj Sony zaprezentowało zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart z polskim dubbingiem, ukazujący także fragmenty rozgrywki. Materiał zrobił ogromne wrażenie na graczach, którzy w komentarzach rozpływali się nad jakością oprawy graficznej.

"Wygląda absolutnie rewelacyjnie. To właśnie po to kupuje się konsole nowej generacji. Pixar został zawstydzony" - to tylko jedna z opinii, na jakie można było natrafić w internecie.

W podobnym tonie wypowiada się inny pracownik Insomniac Games, James Stevenson. "Grałem w grę w domu na moim 77-calowym telewizorze OLED" - czytamy w jego poście na Twitterze. "To najlepiej wyglądająca gra wideo, jaką kiedykolwiek widziałem. Zespół stworzył prawdziwy pokaz możliwości PlayStation 5."

Już jutro, podczas kolejnej edycji State of Play, zobaczymy nowy, ponad 15-minutowy fragment rozgrywki z najnowszej odsłony przygód pociesznego lombaksa. 11 czerwca gra trafi do sprzedaży. Będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ratchet & Clank: Rift Apart
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy