Rambo walczy z Terminatorem w brutalnym zwiastunie gry Mortal Kombat 11 Ultimate

​Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, kto zwyciężyłby w walce pomiędzy Johnem Rambo i Terminatorem, teraz będzie okazja, żeby to sprawdzić. Wszystko za sprawą popularnej bijatyki komputerowej, w której odświeżonej odsłonie będą do wyboru takie właśnie postaci. Przedsmak tej potyczki można zobaczyć na opublikowanym właśnie zwiastunie gry.

Zwiastun nie odpowiada na pytanie o to, kto wyszedłby zwycięsko z pojedynku pomiędzy Rambo, a maszyną. Choć każdy inny przeciwnik, który staje na drodze Rambo zdaje się w zwiastunie nie mieć z nim szans, to walka z Terminatorem zapowiada się na wyrównaną. Są ciosy pięści i serie z karabinów maszynowych. Dzieje się wiele.

John J. Rambo, były żołnierz oddziału specjalnego, wniesie do uniwersum "Mortal Kombat" swoje unikalne umiejętności. Będzie uzbrojony w swój legendarny nóż idealny do walki w bliskiej odległości, a także łuk do rażenia z oddali. Jako ekspert od walki wręcz, atakuje brutalnymi chwytami, używa też pułapek. A że ma ogromną siłę, to niestraszny mu żaden przeciwnik - czytamy w komunikacie prasowym twórców gry.

Reklama

Głosu postaci Rambo użyczył Sylvester Stallone, a gracze będą mogli wcielić się w jego postać już od 17 listopada, kiedy będzie miał premierę dodatek do podstawowej gry. Do wyboru będą różne wcielenia tej postaci, inspirowane pierwszymi trzema filmami z serii "Rambo".

Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych. Zaprezentowany zwiastun nie pozostawia co do tego wątpliwości. Krew leje się w nim strumieniami, a ciosy kończące, tzw. fatality, są wyjątkowo brutalne, jak na tę kultową serię przystało. Oprócz postaci Rambo i Terminatora, w jedenastej odsłonie "Mortal Kombat" można powalczyć też m.in. RoboCopem.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy