Rainbow Six Siege dostępne za darmo przez weekend

​Osoby, które dotychczas nie kupiły nastawionego na sieciową rozgrywkę Rainbow Six Siege, mogą bezpłatnie sprawdzić tytuł - startuje darmowy weekend ze strzelanką.

Oferta skierowana jest do posiadaczy wszystkich platform docelowych produkcji. Najwcześniej zabawę rozpoczną właściciele Xbox One - dostęp do gry uzyskają 17 maja od godziny 9:00 rano. Osoby korzystające z PS4 muszą zaś poczekać do godziny 15:00, a gracze używający PC do 19:00.

Na komputerach osobistych akcja zakończy się w najbliższą niedzielę o godzinie 22:00. Na konsolach zaś akcja potrwa do poniedziałku - na urządzeniu Microsoftu do 9:00, a na sprzęcie Sony do 15:00. Wszystkie terminy podane są według czasu polskiego.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że na Xbox One wyjątkowo do toczenia zmagań nie będzie wymagane posiadanie aktywnego konta Xbox Live Gold. Na PlayStation 4 nadal jednak trzeba mieć wykupioną subskrypcję PS Plus.

Reklama

W ramach wydarzenia można bezpłatnie zapoznać się ze wszystkimi dotychczas udostępnionymi elementami tytułu. Do dyspozycji graczy oddano więc kompletny zestaw trybów rozgrywki, postaci (tak zwanych operatorów) oraz map.

Poza tym wzorem innych podobnych inicjatyw, wszystkie osiągnięte podczas darmowego weekendu postępy zostaną zachowane na serwerach gry. W związku z tym po ewentualnym zakupie produkcji, pojawi się opcja wznowienia zabawy od przerwanego momentu.

Poniżej można obejrzeć zwiastun promujący akcję:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six Siege

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy