Rainbow Six Siege będzie rozwijane przez kolejny rok

​Wkrótce minie rok od premiery nastawionej na sieciową zabawę strzelanki Rainbow Six Siege. Od momentu debiutu tytuł był ciągle rozwijany, a przedstawiciele Ubisoftu obiecują, że na tym nie koniec - gra będzie wspierana co najmniej przez najbliższe 12 miesięcy.

We wpisie opublikowanym na Twitterze twórcy produkcji ujawnili, że w przyszłym roku zamierzają wydać kolejne rozszerzenia. Szczegółów na temat przygotowanych DLC oraz aktualizacji na razie brak - najprawdopodobniej nie zabraknie jednak nowych map i postaci.

Natomiast w tym tygodniu - 17 listopada - posiadacze przepustki sezonowej otrzymają kolejny dodatek do Rainbow Six Siege. Pakiet o nazwie Operation Red Crow tematycznie związany będzie z Japonią.

Najważniejszym elementem rozszerzenia będzie dwóch nowych operatorów, którzy są tutejszym odpowiednikiem klas postaci. Pierwszym jest Hibana - poruszająca się z dużą prędkością kobieta. Drugim jest Echo, który na polu walki korzystać ma z zaawansowanej technologii.

Reklama

Pozostali gracze obu protagonistów będą mogli odblokować od 24 listopada. Bohaterów zdobyć można za prawdziwe pieniądze lub za punkty Renown - specjalnej waluty gromadzonej podczas rozgrywki.

To jednak nie wszystko, ponieważ 17 listopada twórcy opublikują też kolejną mapę - Skyscraper. Lokacja umiejscowiona na terenie japońskiego wieżowca, w którym znajdzie się też lądowisko dla helikopterów. Poziom pobierzemy za darmo. Rainbow Six Siege dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rainbow Six Siege

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy