Raidy nadciągają do Fallout 76

​Twórcy ze studia Bethesda ujawnili konkretną datę startu pierwszego raidu w Fallout 76. Jak mówił główny projektant Jeff Gardiner, scenariusz przeznaczony dla czterech graczy pojawi się w grze już w przyszłym miesiącu, 20 sierpnia. Debiutancka atrakcja zabierze graczy do schrony Vault 94.

"W bardzo nieodległej przyszłości" w produkcji ukaże się od razu drugi scenariusz tego typu. Nie znamy szczegółów na ten temat, lecz pierwszy raid ma podobno koncentrować się w dużej mierze na rozwiązywaniu zagadek. W planach są także trzy poziomy trudności do wyboru.

Jak można się domyślać, im wyższy poziom trudności, tym bardziej znaczące nagrody czekają na uczestników zabawy. Ostatecznie będziemy musieli jednak rywalizować nie tylko z przeciwnikami oraz zagadkami, ale także z upływającym limitem czasu.

Jeśli chcemy jeszcze większego wyzwania, to Gardiner potwierdził, że misję tego typu możemy ukończyć bez żadnych znajomych, grając samotną postacią. Takie podejście - jak dodał - nie będzie jednak należało do łatwych i będzie wymagało sporych umiejętności i dobrego wyposażenia.

Reklama

Główny projektant na imprezie QuakeCon mówił także o nowym rodzaju pancerza wspomaganego, określanego jako Potted Plant. Ta zbroja przeznaczona będzie dla miłośników skradania. Twórcy przygotowali cały zestaw, po zebraniu którego otrzymamy specjalny perk - to nowość w grze.

Fallout 76 to jedno z największych rozczarowań w historii gier wideo, z kontrowersyjną zmianą utrwalonej formuły na całkowicie sieciową produkcję, z dodatkiem w postaci setek błędów i pustego świata bez postaci niezależnych. Jak jednak widać, Bethesda nie ustaje w postępach i aktualizacjach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout 76
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy