Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

QuakeCon pojawi się w Europie po raz pierwszy w historii!

W tym roku, po raz pierwszy w historii, Bethesda Softworks urządza "QUAKECON Europe", który odbędzie się w dniach 26-27 lipca, w Printworks, w Londynie. Bezpłatne wydarzenie będzie trwało równocześnie z tradycyjnym konwentem w Dallas, w Teksasie.

W związku z trwającymi właśnie obchodami "Year of DOOM", fani odwiedzający konwent będą mogli zagrać w najnowsze i najlepsze gry od Bethesdy. Gwiazdą tego dwudniowego wydarzenia będzie DOOM Eternal, w którego będzie można zagrać po raz pierwszy poza Ameryką Północną. Dodatkowo będzie można osobiście sprawdzić szereg innych tytułów - już wydanych i jeszcze czekających na premierę.

Reklama

Wolfenstein: Youngblood, RAGE 2, QUAKE Champions, Fallout 76 i The Elder Scrolls Online - to tylko kilka pozycji, w które będzie można zagrać, ale to nie wszystko. Podczas QUAKECON Europe będzie można nie tylko po raz pierwszy poza Ameryką Północną zagrać w DOOM Eternal, ale także zobaczyć, od czego wszystko się zaczęło - pojawi się bowiem obszar retro, przedstawiający skromne początki DOOM-a.Oprócz tego, podczas konwentu dostępne będą galerie z grafikami, panele z udziałem ekspertów z branży gier wideo, kącik gier planszowych oraz możliwość spotkania z pracownikami Bethesdy.

Aby uzyskać więcej informacji o QuakeCon Europe, zarejestrować się i otrzymać pierwsze informacje o sprzedaży biletów, należy odwiedzić stronę www.quakecon.org/europe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje