Quake Champions: Rozegrano milion starć w trybie bramy, gracze otrzymują nową czempionkę gratis

​Cóż, to wszystko zasługa fraggerów z #QuakeFam. Podczas specjalnego Festiwalu bramy Quake Champions, który rozpoczął się dwa i pół tygodnia temu, dla uczczenia premiery tego nowego trybu drużynowego, gracze wzięli udział w ponad 1 milionie starć bramy.

Teraz cała społeczność może zgarnąć łupy za tę ciężką pracę: najnowsza czempionka z obsady gry, Athena, została odblokowana dla wszystkich gratis, nawet jeśli nie posiadają oni Pakietu Czempionów.

Gracze, którzy posiadają już Athenę, nie muszą się martwić. Ultraunikatowa fabularna skórka Atheny z kamuflażem jest wasza, także gratis.

Festiwal bramy przyniósł wcześniej graczom skórkę macek dla wszystkich broni startowych, wyłącznie za zalogowanie się; skórkę cekaemu do anihilatora za 100 tysięcy starć i fabularną skórkę dla Scalebearera za 500 tysięcy starć.

Reklama

Brama to najnowszy tryb w Quake Champions, skoncentrowany na celach, w którym dwie drużyny po czterech graczy rywalizują w zaciekłych starciach w ataku i obronie. Gracze pojawiają się w grze ze wszystkimi broniami i pełnym zapasem zdrowia i pancerza. Kiedy jedna drużyna atakuje, próbując zamknąć bramę, druga się broni. Nie ma tu odrodzeń, a więc mamy do czynienia z dziką próbą umiejętności i strategii, w której jeden frag oznacza, że odpadasz z rundy.

Quake Champions jest już we wczesnym dostępie na Bethesda.net oraz na platformie Steam. Specjalna edycja pakietu Scalebearera, która zawiera potężną figurkę galaktycznego watażki, ekskluzywną skórkę "Oni" dla Scalebearera i nagrody do odebrania w grze, jest dostępna przez muve.pl.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Quake Champions

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy