Pustynna mapa na nowych obrazkach z PlayerUnknown’s Battlegrounds

Twórcy cieszącego się ogromną popularnością PlayerUnknown’s Battlegrounds opublikowali zestaw obrazków przedstawiających nową mapę, która wkrótce pojawi się w grze.

Powstająca lokacja osadzona jest na terenie pustynnym. Z dotychczasowych informacji ujawnionych przez autorów wynika, że plansza będzie bardziej zróżnicowana niż obszar, który obecnie dostępny jest w sieciowej produkcji.

Podczas zabawy gracze natkną się między innymi na kratery, wewnątrz których znajdą się niewielkie miasteczka. Nie zabraknie też wzgórz oraz wzniesień mogących służyć za stanowisko dla snajperów. Całość ma być całkiem spora, ponieważ wymiary poziomu to 8 na 8 kilometrów.

PlayerUnknown’s Battlegrounds stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną mapę, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą starcia jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

Reklama

Dokładny termin wydania pustynnej mapy nie jest znana. Wiadomo jedynie, że lokacja powinna ujrzeć światło dzienne wraz z pełną wersją produkcji, która zaś najprawdopodobniej ukaże się w tegorocznym okresie świątecznym. Jednocześnie należy podkreślić, że trwają prace nad jeszcze jedną planszą - zimową.

Natomiast sieciowy tytuł w przyszłym miesiącu zawita na konsolę Xbox One. Na platformie Microsoftu wczesna wersja strzelanki pojawi się - w ramach programu Xbox Game Preview - 12 grudnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown’s Battlegrounds
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy