PUBG z oficjalną datą premiery na PS4

​Tydzień temu informowaliśmy - jeszcze nieoficjalnie - że PlayerUnknown's Battlegrounds ukaże się w przyszłym miesiącu także na konsolach PS4, niemal dokładnie rok po debiucie na konsoli Xbox One. Teraz doniesienia oficjalnie potwierdzono. Znamy też konkretną datę debiutu - to 7 grudnia.

Co interesujące, odsłona przeznaczona na sprzęt Sony zaoferuje także kilka dodatkowych bonusów kosmetycznych, jeśli zdecydujemy się na złożenia zamówienia przedpremierowego. To strój Nathana Drake’a z serii Uncharted w wersji pustynnej, a także plecak Ellie z The Last of Us.

Już od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy wskazówki na temat tego, że konwersja PlayStation 4 jest na dobrą sprawę gotowa. Najpierw stosowny tytuł ujawniono na stronie internetowej koreańskiej agencji zajmującej się przyznawaniem kategorii wiekowych grom wydawanym w tym kraju.

Reklama

Następnie obrazki związane z PUBG pojawiły się na serwerach PlayStation Network, a wpisów z grą w bazie danych Sony doszukali się czujni użytkownicy forum dyskusyjnego PSNProfiles. Jak widać, dowodów nie brakowało.

Konwersja PS4 zadebiutuje w grudniu ze wsparciem dla formatu barw High Dynamic Range (HDR) w przypadku modeli PlayStation 4 Pro. Do tego trzy mapy (Erangel, Miramar oraz Sanhok), a także wprowadzony niedawno system rozgrywki rankingowej.

Do tego szereg innych funkcji znanych bardzo dobrze z innych platform sprzętowych, a więc tryb z wydarzeniami specjalnymi i nietypowymi zasadami potyczek oraz osiągnięcia do odblokowania. "Platyna" w PUBG? Dlaczego nie, wkrótce będzie to jak najbardziej możliwe.

Wraz z ogłoszeniem pojawiła się także wzmianka o Survivor Pass: Vikendi. Taka przepustka - sprzedawana osobno - zwiększy pulę otrzymywanych nagród po każdej potyczce. Kontrowersyjna opcja pojawi się w sprzedaży nie tylko na PS4, ale także na PC i Xbox One.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown's Battlegrounds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy