Reklama

PUBG w wersji Xbox One zanotowało kolejny rekord popularności

​Microsoft przedstawił nowe dane na temat popularności PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji Xbox One. Okazuje się, że tytuł nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.

Jak poinformowali przedstawiciele koncernu z Redmond, dotychczas w nastawioną na sieciowe zmagania strzelankę zagrało ponad 8 milionów osób. Warto jednak pamiętać, że wynik nie musi przekładać się na rzeczywistą sprzedaż, ponieważ daną kopię produkcji na jednej konsoli można uruchomić z pomocą dwóch różnych kont.

Jednocześnie ujawniono, że do sprzedaży trafił specjalny zestaw obejmujący Xbox One X (mocniejszy model platformy Microsoftu) z dyskiem o pojemności 1 TB i kod uprawniający do pobrania egzemplarza PUBG. W skład pakietu wchodzą też bezprzewodowy kontroler oraz miesięczne abonamenty usług Xbox Game Pass i Xbox Live Gold.

Reklama

Produkcja stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną mapę, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą starcia jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One dostępne jest we wczesnej wersji w ramach programu Game Preview. Na PC zaś w grudniu ubiegłego roku zadebiutowała finalna odsłona gry. Oba wydania na razie są rozwijane osobno - w maju na konsolach pojawiła się pustynna mapa Miramar.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje