Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PUBG w wersji Xbox One z nowym rekordem popularności

​Popularność PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji Xbox One nie słabnie. Microsoft wraz z twórcami gry podzielił się nowymi rezultatami osiągniętymi przez tytuł.

Jak poinformowali przedstawiciele koncernu, liczba graczy toczących boje w sieciowej strzelance na konsoli z Redmond przekroczyła 5 milionów. Warto jednak pamiętać, że wynik nie musi jednak przekładać się na rzeczywistą sprzedaż, ponieważ określoną kopię tytułu na jednym urządzeniu można uruchomić z pomocą dwóch różnych kont.

Reklama

W związku z sukcesem, dla właścicieli Xbox One przygotowano niespodziankę. Każdy, kto posiada postać stworzoną przed 22 marca, otrzyma za darmo specjalne ubranie dla prowadzonej postaci - zieloną kurtkę nawiązującą do platformy Microsoftu.

Produkcja stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną mapę, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą starcia jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One dostępne jest we wczesnej wersji w ramach programu Game Preview. Na PC zaś w grudniu ubiegłego roku zadebiutowała finalna odsłona gry. Oba wydania na razie są rozwijane osobno.

Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown's Battlegrounds

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje