Reklama

PUBG w wersji Xbox One dostępne za darmo do poniedziałku

​Na Xbox One rozpoczęła się interesująca oferta. Właściciele konsoli przez najbliższy weekend mogą za darmo zapoznać się z wczesną wersją popularnego PlayerUnknown's Battlegrounds.

Akcja rozpoczęła się wczoraj i potrwa do godziny 9:00 rano w poniedziałek, 23 kwietnia czasu polskiego. Warto jednak pamiętać, że tradycyjnie do zabawy wymagane jest posiadanie płatnego konta Xbox Live Gold.

Zainteresowani otrzymują dostęp do kompletnego zestawu treści z obecnego wydania strzelanki. Istnieje więc możliwość toczenia starć w pojedynkę, we współpracy z innym graczem lub w kilkuosobowych zespołach.

Poza tym zgromadzone w trakcie próbnego okresu punktu Battle Points zostaną zachowane na serwerach. To oznacza, że po kupieniu tytułu, użytkownicy mogą kontynuować rozgrywkę w przerwanym wcześniej momencie.

Reklama

PUBG stawia na formułę zabawy w stylu battle royale. Setka osób trafia na jedną mapę, a głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich rywali. Zwycięzcą danego meczu jest uczestnik, który jako ostatni pozostanie żywy na polu bitwy.

Rozwój edycji Xbox One przebiega jednak nieco inaczej niż odpowiednika z PC. W przeciwieństwie do wydania komputerowego, na konsoli Microsoftu produkcja znajduje się nadal we wczesnej wersji. Tytuł stopniowo jest rozbudowany o kolejne opcje - przykładowo w maju pojawi się pustynna mapa Miramar.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy