PS Plus: Darmowa gra od Sony rozwścieczyła społeczność

​Sony w grudniowej ofercie PlayStation Plus zaoferuje abonentom grę Godfall, ale... pozbawioną kampanii dla pojedynczego gracza.

Japoński gigant przedstawił grudniową ofertę PlayStation Plus. Na pierwszy rzut oka abonenci być z niej co najmniej umiarkowanie zadowoleni. Jednak po chwili okazuje się, że Sony zrobiło im psikus. Pod tytułem Godfall: Challenger Edition nie kryje się żadna bogatsza wersja tej gry. Wręcz przeciwnie, jest to wydanie okrojone. Sony pozbawiło je kampanii single player.

Oczywiście możemy zapoznać się także z zawartością przygotowaną z myślą o samotnej zabawie, ale pod warunkiem, że... dodatkowo zapłacimy. W opisie Godfall: Challenger Edition czytamy:

Reklama

Gracze są wściekli, że w ramach abonamentu PlayStation Plus otrzymują tak naprawdę niepełną grę. Mają tym więcej racji, że nie mówimy przecież o przeboju z ostatnich miesięcy ani o produkcji przesadnie rozbudowanej. Średnia ocen Godfall w portalu Metacritic to 6,1/10. Średnia nota wystawiona przez użytkowników jest jeszcze niższa - 4,6/10.

Jeśli kupiliście już wcześniej swój egzemplarz Godfall, twórcy wynagrodzą was poprzez przyznanie automatycznego awansu postaci do 50. poziomu doświadczenia.

Godfall ukazał się 12 listopada i był jedną z pierwszych gier, które - przynajmniej teoretycznie - miały pokazać moc PlayStation 5. W praktyce okazało się, że oferowana przez nią szata wizualna nie jest tak ładna, jak można się było tego spodziewać. Produkcja studia Counterplay Games jest dostępna także na PlayStation 4 i PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Godfall
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy