Reklama

Przepustka sezonowa bonusem przedpremierowym Sniper: Ghost Warrior 3 na PC i PS4

​Przedstawiciele studia CI Games ujawnili szczegóły na temat przepustki sezonowej do strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3. Okazuje się, że będzie bonusem przedpremierowym.

Osoby, które zdecydują się złożyć zamówienie na podstawową wersję gry przed debiutem, otrzymają pakiet gwarantujący dostęp do wszystkich DLC. Haczyk tkwi w tym, że oferta skierowana jest tylko do posiadaczy PC i PS4, choć same dodatki powinny pojawić się też na Xbox One.

W skład przepustki sezonowej wejdą dwa fabularne rozszerzenia zatytułowane The Escape of Lydia oraz The Sabotage. Poza tym w zestawie znajdą się jeszcze dwie mapy do trybu sieciowego, specjalny pojazd terenowy oraz dwie bronie - karabin snajperski McMillan TAC-338 i łuk.

Deweloperzy ze studia CI Games obiecują, że wszystkie wymienione DLC zostaną wydane na przestrzeni bieżącego roku. Dokładnych dat premier jednak nie podano, aczkolwiek można podejrzewać, że arsenał i auto zostaną udostępnione od razu.

Reklama

Oczywiście przepustkę sezonową będzie też można kupić osobno, ale wówczas trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 29,99 dolarów - około 119 zł. Samo Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się 4 kwietnia na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy