Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Przepiękne fanarty pokazują Wiedźmina w komiksowym stylu

​Chociaż Geralt z Rivii doczekał się już swoich komiksów, a nawet dwóch serii, to dzisiejsze arty są tak przepiękne, że z przyjemnością zobaczylibyśmy kolejną.

Pracujący dla stajni Marvela artysta Patrick Brown zmienił słynnego Wiedźmina z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w postać komiksową i nie da się ukryć, że udało mu się to wyśmienicie.

Reklama

Na tyle, że zdecydowanie mocniej chcielibyśmy dostać w swoje ręce taki komiks niż zapowiedziany wczoraj przez Netflixa spin-off serialu, zatytułowany Blood Origin. Dobrze pokazuje to również, że w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego drzemie jeszcze ogromny potencjał dla każdej z popularnych form rozrywki - filmu, książki, gry czy komiksu.

Warto tu podkreślić, że australijski artysta mieszkający na Tanzanii jest idealnym przykładem tego, że marzenia się spełniają i można zamienić hobby w dobrze płatną pracę, dającą ogromną satysfakcję. Patrick Brown jest obecnie związany z Marvelem, ale w wolnej chwili oddaje się tworzeniu fan artów ze swoich ulubionych gier, filmów czy postaci telewizyjnych i to już od ponad 10 lat.

Wystarczy rzut oka na najnowsze z Geraltem, żeby przekonać się, że tę postać artysta musi lubić wyjątkowo mocno, chociaż udostępniona jakiś czas temu grafika z ukochanymi postaciami rysownika umieszczonymi na jednym ogromnym przyjęciu przy basenie w domu Michaela z GTA V, też była fenomenalna.

Jeśli wam też przypadła do gustu działalność artysty, to możecie go wesprzeć na jego stronie w serwisie Patreon, gdzie wystarczy miesięczna wpłata w wysokości 1 USD, żeby uzyskać dostęp do ekskluzywnej zawartości, aktualizacje dotychczasowych prac czy nawiązać kontakt z Patrickiem. Szczególnie że ten udziela również lekcji online, które dla początkujących rysowników marzących o karierze w branży komiksowej mogą być bezcenne.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje