Reklama

Przeciętne oceny nowej przygody z serii Assassin's Creed

​Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża zapowiadało się na świetne DLC. Jednak autorzy pierwszych recenzji są mocno podzieleni.

Co prawda premiera drugiego dodatku do Assassin's Creed: Valhalla odbędzie się dopiero jutro, ale w sieci pojawiają się już pierwsze recenzje. Nie brakuje wśród nich wysokich ocen, jak np. 8/10 od Push Square, ale jest też wiele takich, które sugerują, że to co najwyżej przeciętna produkcja (6/10 od IGN, 6/10 od PC Invasion czy 6,3/10 od WCCFTech). Sytuacja nie wygląda lepiej niż w przypadku pierwszego rozszerzenia - Assassin's Creed: Valhalla - Gniew Druidów (jego średnia ocen w portalu Metacritic to 7,0-7,4/10, w zależności od platformy).

W recenzjach Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża można znaleźć m.in. pochwały nowych rodzajów broni, elementów pancerza, umiejętności czy zadań skradanych. Gorzej wypadają rzekomo historia oraz bohaterowie. Zawiedzeni będą także ci, którzy liczyli, że drugi dodatek będzie dużo większy od pierwszego - przedstawiona w nim mapa jest raczej umiarkowanych rozmiarów. Co ciekawe, w nowym DLC występują pewne problemy z optymalizacją. To dziwi o tyle, że mówimy przecież o dodatku do gry, która miała premierę blisko dziesięć miesięcy temu i była od tamtej pory wielokrotnie aktualizowana.

Reklama

Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża pozwala nam wziąć udział w jednej z największych bitew w historii wikinów, która miała miejsce w latach 885-886. Głównym bohaterem dodatku jest podobnie Eivor, który (lub która) musi zawiązać kolejne sojusze, mordując po drodze setki wrogów. Dostęp do rozszerzenia otrzyma każdy, kto wykupił przepustkę sezonową do gry.

Można ją kupić za około 130-140 złotych. Oczywiście w jej ramach otrzymujemy także pierwszy dodatek (Gniew Druidów). Na tę chwilę nie wiadomo, czy Ubisoft wyda w przyszłości jeszcze jakieś rozszerzenia ostatniej odsłony popularnej serii o asasynach. Pierwotny plan zakładał premierę dwóch fabularnych rozszerzeń - Gniewu Druidów oraz Oblężenia Paryża.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy