Project U. Ruszyły zapisy do bety w kooperacyjnej strzelance od Ubisoftu

Francuscy deweloperzy z Ubisoft realizują równolegle wiele projektów, ale ten owiany jest póki co dosyć dużą tajemnicą. Właśnie wystartowała rejestracja do testów beta w grze o nazwie ”Project U”. O samej produkcji nie wiadomo jednak zbyt wiele.

Ubisoft od wielu lat ma ten problem, że z trudem przychodzi mu stworzenie ten jednej gry, która przyciągnęłaby rzeszę oddanych graczy na długie lata. Można pokusić się o stwierdzenie, że takim tytułem jest Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, który swój oficjalny debiut zaliczył już… 7 lat temu.

Od tamtej pory Ubisoft konsekwentnie próbuje realizować kolejne projekty i wydawać następne gry, ale zazwyczaj kończy się to fiaskiem w postaci przymykania tychże projektów lub całkowite zawieszanie usług i serwerów.

Reklama

Project U. Zaczęły się zapisy do kooperacyjnej gry od Ubisoftu

Być może jednak tym razem będzie inaczej. Francuzi uruchomili właśnie na swojej stronie zakładkę dedykowaną nadchodzącej grze o enigmatycznym tytule ”Project U”. O produkcji tej nie wiele tak naprawdę wiadomo. Z oficjalnych informacji dowiadujemy się, że będzie to kooperacyjna strzelanka, w której wielu graczy jednoczy się, by stawił czoła ogromnemu zagrożeniu.

Na rzeczonej stronie można się już rejestrować do zamkniętych testów gry. Przystąpić mogą do nich obywatele krajów Europy Zachodniej (m.in. z Francji, Niemiec, Norwegii, Holandii czy Hiszpanii). Niestety najprawdopodobniej testy te ominą graczy z kraju nad Wisłą. Kolejnym warunkiem uczestnictwa w zabawie jest spełnienie minimalnych wymagań sprzętowych, które opublikowane zostały przez Ubisoft.

Nie wiadomo kiedy tak naprawdę dowiemy się więcej szczegółów o ”Project U”. Uczciwie trzeba przyznać, że liczba informacji zaprezentowanych na oficjalnej stronie francuskiego wydawcy – krótko rzecz ujmując – nie powala na kolana. Oby ten projekt poprowadzono do końca i dano wszystkim graczom możliwość wypróbowania tej produkcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy