Project 007: Poznaliśmy nowe informacje o grze

​IO Interactive pracuje nad nowym tytułem o przygodach Jamesa Bonda, o którym dowiedzieliśmy się nieco więcej. Okazuje się, że bedzie on podobny do Hitmana, aczkolwiek nie powinno stanowić to zaskoczenia.

James Bond nie mógł liczyć na wiele dobrych gier ze swoim udziałem, ale Project 007 może być pierwszą produkcją, która będzie godna słynnego Agenta 007. Nad projektem pracuje IO Interactive mające na swoim koncie serię Hitman, a więc jest to doświadczona ekipa w gatunku skradanek.

Dotychczas o Project 007 wiedzieliśmy mało, lecz więcej informacji zdradza pewne ogłoszenie o pracę. Wynika z niego, że gra będzie do pewnego stopnia przypominać Hitmana, a więc otrzymamy rozgrywkę nastawioną na skradanie z elementami akcji.

Reklama

Do tego nie będzie to pierwszoosobowa strzelanka tylko gra z trzecioosobowym widokiem (TPP), a więc to kolejny wspólny mianownik z Hitmanem. Sami przeciwnicy oraz zadania zostaną dostosowane do poziomu grającego, chociaż powinniśmy liczyć na rozgrywkę z różnymi opcjami wyboru. Całość pozostaje w fazie wczesnego rozwoju, co oznacza, że koncepcja może ulec zmianie, ale raczej nie liczylibyśmy na to właśnie ze względu na to, że za grę odpowiadają ludzie odpowiedzialni za serię Hitman.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy