Reklama

Problemy The Crew 2 w wersji Steam

​Dzisiaj zadebiutowało The Crew 2 - kontynuacja gry wyścigowej z 2014 roku. Okazuje się, że część nabywców wersji dostępnej na Steamie ma problem z uruchomieniem tytułu.

Poszczególne produkcje od Ubisoftu należy aktywować w usłudze Uplay, nawet jeżeli zostały kupione za pośrednictwem platformy Valve. Tyle tylko, że gracze nie dotychczas nie otrzymali stosownego klucza związanego z najnowszym projektem studia Reflections.

O kłopotach wie wydawca, którego przedstawiciele mają nadzieję, że problem "uda się wkrótce rozwiązać". Dodatkową trudnością jest jednak fakt, że za dystrybucję stosownych kodów odpowiada sam Steam, który standardowo powinien przeprowadzić cały proces w taki sposób, by był niezauważalny dla użytkownika.

Reklama

Twórcy tytułu postanowili znacząco rozbudować formułę rozgrywki z oryginału. Oczywiście nadal ważnym elementem jest swoboda - mamy możliwość swobodnego eksplorowania wirtualnych Stanów Zjednoczonych.

W sequelu jednak nie zostaliśmy ograniczeni wyłącznie do samochodów. Odpowiedzialni za projekt developerzy oddali w nasze ręce opcję pokierowania innego typu maszynami - samolotami, motorówkami i motocyklami. The Crew 2 ukazało się nie tylko na PC, ale również konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy