Reklama

Priviet Sale na GOG.COM

GOG.COM zaprasza graczy na Priviet Sale, na której znajdziecie ponad 100 gier twórców z Rosji, Ukrainy i Białorusi, teraz taniej do 90%.

Priviet Sale to takie tytuły, jak Pathfinder: Kingmaker - Explorer Edition (-25%), S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (-70%), Metro 2033 Redux (75%), ATOM RPG: Post-apocalyptic Indie Game (-10%) i inne.
Wśród przecenionych gier znajdzie się sporo kultowych klasyków, które miały ogromny wpływ na rozwój rosyjskiej branży gier, takich jak Rage of Mages (-75%), King's Bounty: Crossworlds (-75%), Space Rangers HD (-75%) i inne. Możesz też być zaskoczony, że uroczo ironiczny Graveyard Keeper (-25%), intrygujący Beholder (-80%) i Beholder 2 (-25%) czy ponuro realistyczne This is the Police (-80%) zostały stworzone przez studia z Rosji i Białorusi.

Reklama

Z okazji wyprzedaży przywrócony został też kultowy klasyk, który od dawna znajdował się na liście życzeń społeczności rosyjskojęzycznej GOG.COM - Hard Truck 2 jest już dostępne w wersji bez DRM. Już w chwili premiery w 2001 roku gra błyskawicznie stała się hitem i słusznie jest uznawana za prekursora gatunku symulatorów ciężarówek. Podobnie jak inne klasyki na GOG.COM, Hard Truck 2 jest teraz w pełni zoptymalizowane dla współczesnych systemów operacyjnych i dostępne z rabatem premierowym 10%. Kolekcja gier GOG.COM stworzonych przez rosyjskich deweloperów wciąż się rozrasta. Do katalogu doszła ostatnio klasyczna symulacja kosmiczna Parkan 2 (w trakcie trwania wyprzedaży 50% taniej).

Priviet Sale potrwa do 22 kwietnia 2019, do godz. 23:59.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy