Reklama

Prison Simulator z darmowym prologiem na Steamie

7 dni od premiery, grę pobrało 155 tys. użytkowników Steam. Tym samym Prison Simulator: Prologue znalazł się w zestawieniu Top 3 spośród prologów do gier z Grupy PlayWay. Prolog został udostępniony fanom gier akcji aż w dziewięciu językach: polskim, angielskim, chińskim, tureckim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim francuskim i rosyjskim.

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy każdy z nasz musi zdecydować jakiej pracy się podejmie. Ty postanowiłeś być strażnikiem więziennym. I choć wiedziałeś od początku, że nie będzie łatwo, to jednak nie spodziewałeś się, że już drugiego dnia w twoim więzieniu dojdzie do buntu osadzonych. Placówka jest w ruinie, a więźniowie rozwścieczeni, ale razem z innymi strażnikami zrobiłeś co mogłeś, żeby przywrócić względny spokój. Tyle, że po drodze najwyraźniej coś się zmieniło, a ludzie zaczęli się zachowywać jakoś inaczej. Na dodatek dyrektor placówki przekazał ci swoje obowiązki i gdzieś zniknął. Instynkt ci mówi, że coś się dzieje. Nie pozostaje ci więc nic innego, jak odkryć, o co chodzi.

Reklama

Prison Simulator to pierwszoosobowa gra symulacyjna, która kładzie nieco większy nacisk na fabułę niż podobne tytuły z tego gatunku. W grze wcielasz się w strażnika więziennego i tylko od ciebie będzie zależało czy zdecydujesz się przestrzegać prawa czy też pozwolisz, żeby to miejsce i ludzie do reszty cię zdeprawowali. Ostatecznie kto powiedział, że musisz zostać wzorowym strażnikiem? Może zamiast tego wolisz handlować z więźniami, pomagać im w przemycie i obstawiać wynik toczonych przez nich bójek? Ostatecznie każdy lubi się czasem zabawić. Zwłaszcza w takim smutnym miejscu jak to, gdzie dodatkowo to ty jesteś szefem. Albo przynajmniej tak ci się wydaje.

No więc jak będzie? Zdecydujesz się postępować zgodnie z regulaminem, przechwytywać kontrabandę, liczyć więźniów, wysyłać ich do pracy, dbać o ich podstawowe potrzeby i mieć pod kontrolą więzienne gangi? Czy też przejdziesz na ciemną stronę? Cokolwiek zdecydujesz pamiętaj, że Twoje działania będą miały wpływ zarówno na samą placówkę jak i osadzonych, a przede wszystkim na dalszy przebieg Twojej kariery.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy