Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prezentacja trybu kooperacji w nowym materiale z Final Fantasy XV

Do sieci trafił film przedstawiający fragmenty rozgrywki z trybu kooperacji, który zostanie dodany do Final Fantasy XV w rozszerzeniu Comrades.

Square Enix pokazało gameplay podczas transmitowanej w internecie prezentacji, którą zorganizowano na ubiegłotygodniowych targach Tokyo Game Show. Dla niektórych drobną niedogodnością może być fakt, że ujęcia pochodzą z japońskiej wersji gry, choć w rzeczywistości nie powinno to utrudniać oglądania.

Reklama

W materiale możemy zobaczyć przykładowe zadanie zrealizowane przez czwórkę graczy. Drużyna wspólnymi siłami rozprawiła się z pomniejszymi przeciwnikami, by na końcu zmierzyć się z potężniejszym bossem o nazwie King Behemoth.

Warto zaznaczyć, że przygotowywany tryb kooperacji opowie również nową historię. Twórcy osadzili akcję po wydarzeniach przedstawionych w trzynastym rozdziale głównej kampanii fabularnej.

Gracze pokierują stworzonym przez siebie członkiem Kingslaive, czyli królewskiej straży. Wspólnie z innymi spróbują odkryć tajemnicę stojącą za zniknięciem księcia Noctisa - bohatera podstawowej wersji produkcji.

Wykreowana postać posłuży się szeregiem zdolności specjalnych, które będzie można odblokować podczas zabawy. Twórcy szykują jednak nie tylko zadania sieciowe, ale też kilka zadań zaprojektowanych z myślą o samotnej rozgrywce.

W przyszłości zaś developerzy zamierzają wprowadzić do trybu kooperacji opcję wcielenia się w trzech towarzyszy Noctisa - Gladiolusa, Prompto i Ignisa. Postacie zawitają do tytułu ramach bezpłatnych aktualizacji.

Rozszerzenie Comrades ukaże się 31 października na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Natomiast na początku przyszłego roku samo Final Fantasy XV zawita na PC - w skład wydania komputerowego wejdzie nie tylko dodatek z wariantem współpracy, ale i wszystkie pozostałe DLC do gry. Wspomniany film z fragmentami gameplayu można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Final Fantasy XV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje