Reklama

Prezentacja San Francisco w nowym trailerze Watch Dogs 2

​Firma Ubisoft opublikowała kolejny materiał poświęcony nadchodzącemu coraz większymi krokami Watch Dogs 2. Film skupia się na zatoce San Francisco, na terenie której osadzona zostanie akcja gry.

Przygotowana na potrzeby produkcji mapa składać się będzie z kilku regionów - głównego miasta, Doliny Krzemowej oraz hrabstw Oakland i Marin. Lokacje będzie można eksplorować z pomocą różnego rodzaju pojazdów, a także łodzi, skuterów i jachtów.

Obszar będzie przy tym otwartym terenem, co oznacza, ze będziemy mieli swobodę w poruszaniu się po zatoce San Francisco. Nie zabraknie też wielu rozmaitych aktywności pobocznych, które pozwolą graczom oderwać się od głównego wątku fabularnego.

Szczegółów na temat dodatkowych zadań na razie nie ujawniono, ale w samym trailerze pokazano, jak główny bohater maluje graffiti oraz wykonuje ekstremalne tricki swoimi autami. Można więc się spodziewać, że tego typu misje znajdą się w grze.

Reklama

W międzyczasie firma Ubisoft opublikowała też reklamę produkcji, która będzie emitowana w stacjach telewizyjnych. Za powstanie spotu odpowiedzialni są nasi rodacy ze studia Platige Image - firmy, która zasłynęła między innymi świetnymi filmami wprowadzającymi do poszczególnych odsłon serii Wiedźmin.

Watch Dogs 2 ukaże się 15 listopada na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja PC zadebiutuje dwa tygodnie później - 29 listopada. Poniżej znajdziecie zarówno trailer koncentrujący się na zatoce San Francisco, jak i reklamę TV:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy