Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prey 2: Pojawiła się tajemnicza strona

Czyżbyśmy wkrótce mieli poznać nowe informacje o Preyu 2? W sieci pojawiła się tajemnicza strona internetowa Alien Noire odliczająca czas do 1 marca.

Internauci odkryli, że ma ona związek z produkcją studia Human Head i Bethesdy. Na samej stronie Alien Noire nie ma żadnych informacji. Znacznie więcej zdradza jednak jej kod źródłowy. Użytkownik EathChildren z forum NeoGAF odkrył, że zaszyto w nim słowa kluczowe odnoszące się do Preya 2, Bethesdy i Human Head Studios.

Reklama

Dodatkowo na samym końcu umieszczono krótką informację: "Tommy potrzebuje twojej pomocy". Tommy to bohater pierwszej części, który - choć miał nie być postacią grywalną - miał odgrywać istotną rolę w "dwójce". Sama domena internetowa została zarejestrowana przez niejaką firmę The Collective rezydującą w mieście Tahlequah w Oklahomie.

Pochodzi z niego Tommy, jest to również stolica dwóch plemion czirokezów, z których wywodzi się bohater "jedynki" - United Keetoowah Band of Cherokee i Cherokee Nation. Nazwa The Collective może z kolei odnosić się do Dra'Gara - przywódcy gangu Ceros z Preya 2, który posiada umiejętność teleportacji.

Z kodu źródłowego wynika też, że strona Alien Noire odsłoni wszystkie swoje tajemnice 1 marca o godzinie 18:00. A więc za 27 dni. Musimy się więc uzbroić w cierpliwość i czekać. Coś czuję, że będzie warto. Prey 2 zrobił niesamowite wrażenie świetnym zwiastunem na targach E3 w 2011 roku.

W marcu 2012 pojawiły się doniesienia, że gra została anulowana, co zdementowali miesiąc później przedstawiciele Bethesdy. Wyjaśnili jednak, że produkcja nie ukaże się zgodnie z planem. Od tamtej pory o statusie gry nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego. Do dzisiaj?

Dowiedz się więcej na temat: Prey 2 | Bethesda | FPS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje