Reklama

​Premiery gier na październik 2022. Najciekawsze tytuły i hity!

Wrzesień, a szczególnie druga połowa tego miesiąca, dostarczyła wszystkim graczom sporo nowych premier: Return to Monkey Island, World of Warcraft: Wrath of the Litch King Classic czy najświeższą piłkarską odsłonę FIFA 23. Tymczasem prezentujemy listę najciekawszych gier, które pojawią się na rynku w pierwszej połowie października.

Overwatch 2

  • Data premiery: 4 października
  • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5

Tegoroczny październik zaczniemy naprawdę mocnym uderzeniem. Już 4 października na rynku ukaże się sequel kultowego esportowego shootera spod skrzydeł Blizzard Entertainment, czyli Overwatch 2. Kontynuacja przyniesie nam zbliżone tryby rozgrywki, a większość bohaterów zostanie przeniesionych z pierwszej odsłony gry.

Największą zmianą jest przejście Overwatcha 2 na model free-to-play, co oznacza, że tytuł będzie dostępny dla wszystkich za darmo (po telefonicznej weryfikacji). Oczywiście deweloperzy sprezentują wszystkim zupełnie nowy Battle Pass.

Reklama

Ponadto według zapewnień, sequel ma w znaczącym stopniu pomóc nowym graczom w wejście świat Overwatcha, tak by wszystko było bardziej intuicyjne i po prostu łatwiejsze.

Coral Island

  • Data premiery: 11 października
  • Platformy: PC, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4

Tym razem czas na pozycję, która powinna zadowolić wszystkich fanów rolnictwa. Coral Island zadebiutuje na rynku już 11 października. Gra dostępna będzie na platformie PC oraz Nintendo Switch, a także na konsolach poprzedniej generacji, czyli Xbox One i PlayStation 4.

Symulator farmy to dosyć lekka rozgrywka z silną inspiracją legendami swojego gatunku w postaci Harvest Moon czy Stardew Valley. Gracz wcieli się w rolnika, który musi zadbać o swoje uprawy, hodowle zwierząt i tak dopasować cały otaczający go świat zewnętrzny, by żyć w symbiozie z naturą.

Sandboksowy tytuł oferuje naprawdę wiele i tylko od gracza zależy to, jaką ścieżkę rozwoju i progresu wybierze. Na uwagę zasługuje również fakt, że na Koralowej Wyspie znajdziemy wiele postaci, z którymi będziemy mogli wejść w interakcje, a nawet budować z nimi więzi.

No More Heroes III

  • Data premiery: 11 października
  • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5

Przebojowa gra akcji traktująca o przygodach Travisa Touchdowna finalnie zagości na pecetach, jak również na konsolach Xbox oraz PlayStation. Oficjalnie trzecia odsłona tej gry debiutowała w ubiegłym roku na Nintendo Switch, a teraz rozgrywkę w tym tytule będą mogli posmakować wszyscy inni gracze.

No More Heroes III to już trzecia gra z serii o tym samym tytule. Graczom przyjdzie się wcielić po raz kolejny w płatnego profesjonalnego zabójcę Travisa Touchdowna, który jak zwykle dzierży swoją najpotężniejszą broń - katanę.

PGA Tour 2K23

  • Data premiery: 14 października
  • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5

Najlepszy symulator golfa powraca w nowej odsłonie. PGA Tour 2K23 zagości na rynku już 14 października. W produkcji uświadczymy wiele licencjonowanych zawodników, profesjonalny sprzęt oraz znane pola golfowe. Zmagania będą odbywały się w legendarnych: East Lake Golf Club, George’s Golf and Country Club czy TPC Sawgrass.

Oczywiście zabraknąć nie może trybu kariery PGA Tour MyCareer. Z kolei jeśli chodzi o nowości, to twórcy udostępniają wszystkim Topgolf - strzelnicę golfową, którą możemy ogrywać lokalnie (od 1 do 4 graczy), jak również podczas rywalizacji online.

Zakup gry w ramach przedsprzedaży zapewni dostęp do unikalnego zestawu Michael Jordan Bonus Pack, w którego skład wchodzą 4 pakiety zwykłych piłek golfowych oraz grywalna postać Michaela Jordana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy