Reklama

Premiera Zombie Driver: Immortal Edition na Nintendo Switch już 25 lipca

​Jeśli Twoim ulubionym zajęciem podczas grania w popularną serię GTA było "sprzątanie" ludzi z chodników - mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Tym razem nikt nie będzie cię za to ścigał, a policja nie wrzuci cię do paki. Mało tego, tym razem będziesz za to nagradzany. Brzmi super, prawda? Z małym szczegółem - tymi ludźmi będą rozszalałe zombiaki. Także szykuj się na starcie z gnijącą hałastrą już teraz, ponieważ Zombie Driver: Immortal Edition, napakowana akcją gra od EXOR Studios jest w drodze na Switch i pojawi się w sklepie Nintendo już 25 lipca tego roku.

Wybierz Story Mode i wykonaj 31 zadań głównych, a także wciągające misje poboczne. Sprawdź Race Mode i dołącz do wyścigów podkręconych przez hordy nieumarłych i szeroki asortyment dostępnych broni. Odkryj Slaughter Mode jeśli jesteś fanem prawdziwej, krwawej jatki, tuzinów przeciwników, dynamicznej akcji i ulepszania swojego śmiertelnego pojazdu. A wszystko to wsparte autorskim silnikiem Schmetterling, dzięki któremu rozgrywka na Switch staje się płynniejsza niż kiedykolwiek.

Zombie Driver: Immortal Edition to wielki kocioł po brzegi wypełniony krwią, szybkimi samochodami i zombie. Pokonaj kampanię fabularną, sprawdź się na wyścigach lub spróbuj przetrwać niekontrolowaną totalną rozwałkę. Daj w kość potężnym bossom i ratuj ofiary zagłady. Siądź za kierownicą buldożera, wozu strażackiego, czy nawet czołgu i rozwalaj nimi wszystko na swojej drodze. Weź udział w turnieju Blood Race i miażdż innych kierowców na brutalnym torze wyścigowym. Wybierz Slaughter Mode i przetrwaj jak najdłużej na specjalnie przygotowanych arenach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje