Premiera Watch_Dogs opóźniona! The Crew również

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Na nieco ponad miesiąc przed zaplanowaną premierą Ubisoft ogłosił, że opóźni debiut swojej drugiej po Assassin’s Creedzie IV: Black Flag najbardziej oczekiwanej grze tego roku. Tak jest - Watch_Dogs nie ukaże się w listopadzie!

Ta wieść jest sporym - i dodajmy, negatywnym - zaskoczeniem. Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że Watch_Dogs nie ukaże się 22 listopada, jak pierwotnie planowano. Firma przesunęła bowiem premierę na dosyć odległy termin - wiosnę przyszłego roku.

Teraz zapewne większość graczy zadaje sobie sakramentalne pytanie: dlaczego? Ubisoft tłumaczy, że nigdy nie chciał iść na kompromis pod względem jakości, a gdy listopadowa premiera zbliżała się wielkimi krokami, okazało się, że developerzy potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie swojego dzieła.

Na pewno ta wiadomość będzie sporym rozczarowaniem dla graczy, ale pamiętajmy, że Watch_Dogs to ogromna gra z otwartym światem, a w takiej o błędy i różnego rodzaju bugi nietrudno. Wolę poczekać niż dostać "podziurawioną" produkcję.

I jeszcze jedno - przesunięto też debiut The Crew. Ta produkcja nie miała wyznaczonej konkretnej daty premiery, ale miała się ukazać w 2014 roku fiskalnym. Teraz gra pojawić ma się dopiero w 2015 roku fiskalnym, czyli nie zagramy w nią przed kwietniem 2014 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Watch_Dogs | The Crew | Ubisoft | gry akcji | GTA V

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje