Reklama

Premiera Space Hulk: Deathwing niespodziewanie przesunięta

Ostatnio na PC miało zadebiutować Space Hulk: Deathwing - produkcja przygotowywana przez studio Streum On. Nieoczekiwanie jednak zdecydowano się przesunąć debiut.

We wpisie opublikowanym na platformie Steam, twórcy gry poinformowali, że na tytuł posiadacze komputerów osobistych poczekają nieco dłużej. Projekt ukaże się na początku przyszłego tygodnia - 14 grudnia.

Głównym powodem kilkudniowego poślizgu jest chęć dopracowania produkcji. W trakcie zakończonych niedawno testów beta gracze zwracali uwagę przede wszystkim na problemy techniczne, związane z optymalizacją.

Twórcy zaznaczają, że większość kłopotów zostało już wyeliminowanych. Naprawiono między innymi problemy dotyczące czasów ładowania, interfejsu, dźwięku, a także działania samej gry, która coraz rzadziej "wysypuje się" do pulpitu.

Reklama

Produkcja jest nastawionym na kooperacji shooterem, w którym wcielamy się w kosmicznych marines walczących z kosmitami zwanymi genokradami. Kampanię fabularną będzie można ukończyć we współpracy z maksymalnie trzema innymi graczami.

Warto zaznaczyć, że Space Hulk: Deathwing trafi jeszcze na konsole Xbox One i PlayStation 4. Data premiery wersji na wspomniane platformy nie jest jeszcze znana, choć powinny ukazać się w przyszłym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje