Premiera remake'u pierwszego System Shock przełożona

​Developerzy ze studia Nightdive poinformowali, że remake pierwszej odsłony cyklu System Shock nie ukaże się zgodnie z planem.

We wpisie opublikowanym na stronie projektu w serwisie Kickstarter, twórcy produkcji ujawnili, że produkcja zadebiutuje dopiero w drugim kwartale przyszłego roku. Dokładnego terminu jednak nie podano.

Według pierwotnych założeń tytuł miał ukazać się w grudniu, a więc już w następnym miesiącu. Autorzy nie wyjaśnili jednak, skąd decyzja o dosyć niespodziewanym opóźnieniu premiery, choć można podejrzewać, że po prostu prace się przeciągnęły.

To jednak nie wszystko. Twórcy od początku zamierzali wydać grę jednocześnie na wszystkich platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Teraz jednak nie są pewni czy uda im się tego dokonać, aczkolwiek podkreślają, że dołożą wszelkich starań, by zrealizować cel.

Reklama

Remake pierwszej części System Shock powstaje z wykorzystaniem silnika Unity. Autorzy chcą między innymi znacząco odświeżyć grafikę oraz warstwę audio. Poprawiony zostanie też interfejs użytkownika oraz zagadki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: System Shock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama