Reklama

Premiera polskiego Agony przesunięta

Polskie studio MadMind niemalże w ostatniej chwili opóźniło premierę swojego najnowszego projektu - horroru Agony.

Produkcja miała ukazać się w przyszłym tygodniu - 30 marca. We wpisie opublikowanym na profilu gry w serwisie Kickstarter twórcy poinformowali jednak, że tytuł nie pojawi się zgodnie z planem, ale nowego terminu debiutu na razie nie podano.

Autorzy wyjaśniają, że powodem kolejnego przesunięcia jest chęć dopracowania projektu. Agony zmierza na trzy platformy sprzętowe - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4 - i developerzy chcą, by na każdej oferowało "jak najlepsze doznania".

Jednocześnie ujawniono listę wersji językowych, które pojawią się w powstającej produkcji. Nie zabraknie oczywiście polskiej, ale w planach są także angielska, francuska, włoska, niemiecka, hiszpańska, rosyjska, turecka i portugalska. W przyszłości do tytułu mogą trafić następne.

Reklama

Podczas zabawy gracze wcielą się w "umęczoną duszę", która trafi do piekła. Bohater pozbawiony jest jednak wspomnień o swojej przeszłości, niewykluczone więc, że w toku rozgrywki użytkownicy odkryją tajemnicę postaci.

Specjalną zdolnością podopiecznego jest możliwość przejmowania kontroli nad umysłami napotkanych istot - nie tylko ludzi, ale i demonów. Nie zabraknie oczywiście walki z przeciwnikami, a same starcia będą dosyć brutalne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje